سلام آیدا جون

با دیدن عکست فکر می کنم مادربزرگ شده ام.چه قدر شبیه مادر و خاله ات هستی!

امیدوارم اخلاق و صفاتت هم به آنها رفته باشد.

من تا حالا شاگردی به باوفایی مادرت نداشته ام.کسی که هنوز هم تاریخ تولد من به یادش مانده و بعد از این همه سال من را یاد می کند.حالا هم که عکس شما را برایم فرستاده است.

دلم را آب کردی، آب نبات!

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ریتا

ای جان بخورمش این قند عسلو... چقدر نانازه! چه هلوئیه! از طرف من حتما یه ماچ گنده بکن ازش [ماچ] خدا حفظش کنه [قلب]

ریتا

ای جان بخورمش این قند عسلو... چقدر نانازه! چه هلوئیه! از طرف من حتما یه ماچ گنده بکن ازش [ماچ] خدا حفظش کنه [قلب]

باد مهربون

روزعرفه از اعیاد عظیمه است اگر چه به اسم عید نامیده نشده است. آن روز، روزی است که خداوند بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر از دیگر اوقات خواهد بود. روایت شده که در روزعرفه ای امام سجاد علیه السلام صدای سائلی را شنید که از مردم کمک می خواست. امام به او فرمود: وای بر تو آیا در چنین روزی از غیر خدا سوال می کنی؟ حال آن که در این روز فضل خدا حتی شامل بچه های به دنیا نیامده نیز می شود.

باد مهربون

این نوه مجازی تون خیلی نازه جونمممممممممممم چه لپایی داره ماشاله

فرزاد

سلام ، به روزم و مشتاق نگاهی...

اسدی راد

سلام وقتتون خوش عیدتون مبارک و دلتون شاد

حبیب

ای تو جان نوبهاران، خوش رسیدی، خوش رسیدی! ای تو شور آبشاران، خوش رسیدی، خوش رسیدی! ای شراب آسمانی، ای طلوع مهربانی با تو شد خورشید خندان، خوش رسیدی، خوش رسیدی! ای که نامت گشته ذکر هر دم جان و روانم ای شفای درد پنهان، خوش رسیدی، خوش رسیدی! آمدی چون ماه تازه، تیغ بر کف، خنده بر لب آمدی ای عید قربان! خوش رسیدی، خوش رسیدی! آمدی چون سیلْ جوشان ، بی‌خبر، ناگه، خروشان تا کنی این خانه ویران، خوش رسیدی، خوش رسیدی! خانه‌ی عقل زبون را، عقل سرد تیره‌گون را کرده‌ای با خاک یکسان، خوش رسیدی، خوش رسیدی! شعر می‌جوشد ز من، پیوسته هر شب، هر سحرگه از تو شد این چشمه جوشان، خوش رسیدی، خوش رسیدی! عیدتان مبارک دوستان

شما اصلیتتون آبادانیه ولی بزرگ شده ی همدانید[نیشخند] اگه نمیگفتم شاید میمردم[سوال]

تلاش

وای چه نازه.. کیه این خوشکله..