کلاس های تابستانی

بالاخره اسم سپهر را در بک مدرسه نوشتیم .(اگر از تکرار کلمه ی مدرسه سپهر سرم داد نمی زنید یا چندتا ... نثارم نمی کنید.)سه روز در هفته از ساعت هشت تا یک کلاس دارد هزینه کلاس ها با هزینه ثبت نام حساب شده و به قول سپهر مجانی است !دیروز اولین روز کلاس های سپهر بود وبعد از اینکه چند سری توی دل بنده رخت شسته شد و بابایش (که روز پدر با تاخیر گرامی باد)به مدرسه ومسئول سرویس زنگ زد واز مدرسه به خانه زنگ زدند و... ساعت دو ونیم به خانه رسید.

مینا هم دو روز درهفته کلاس زبان مدرسه اش را دارد که هزینه اش جدا پرداخت شد وخود بنده باید زحمت بردن و آوردنش را بکشم و خواهش کرده که سرویسی نباشد.دیروز به بابایش (که روز پدر با تاخیر گرامی باد )گفت :یه چک بده مامان من را کلاس اسکیت ثبت نام کند.حالا چک چیه؟ همان چیزی که کاغذی است و برای ثبت نام مدرسه لازم می باشد.ولی ثبت نام کلاس با کارت عابر بانک مامان که به طور جادویی پر از پول می شود انجام شد . مینا لیست بلند بالای کلاس های مرکز ... را نگاه می کرد وسفارش می داد بنده هم با دیدن هزینه کلاس ها سخت متفکر شده و گفتم همان کلاس اسکیت کافی است آن هم یک ماه.مینا گفت : یعنی کلاس های سپهر از من بیشتر باشد ؟ تو من را دوست نداری؟

/ 9 نظر / 4 بازدید
مریم

سلام. مبارک باشه. به سلامتی. مرده شور هر چی کلاس فوق برنامس. اتفاقا چون مینا رو بیشتر دوست دارید نذارید زیاد با کلاسهای مزخرف وقتش تلف شه.

آنی

سلام پس این مدت که نبودین داشتین مراحل ثبت نام را کامل میکردین به سلامتی ...

جوجو

اخی..... چه قده خوب......که واسه بچه ها برنامه ریزی کردی! و چه خوب که اونا قبول کردن که برن.... و این که خداییی خیلی بی معرفتید که سر نمیزنید!

خانم ورزش

آخه دخترها رو این مسائل حساسند باید توجیح بشند[گل]

آشپز20

سلام کلاس های تابستونه خیلی خوبه البته اگه کودک خودش علاقه داشته باشه وگرنه اگه به زور بفرستیمشون که دل سرد میشن من از فرصت استفاده کردم خودم دارم میرم کلاس ،کلاس خیاطی الان 9جلسه رفتم 6جلسه دیگه مونده شایدم واسه دوره بعد تا قبل ماه رمضان بازم برم میخوام خیاط حرفه ای بشما[چشمک]

پسری متولد کوهستان

سلام مژگان جان!!!!!! خوبی؟؟؟؟؟ بچه داشتن همین چیزها رو داره.. ولی فکر کنم که خوشیهاش خیلی بیشتره .......... قربانت حامد

نجمه ربیعی

ای وای یعنی منم باید این مشکلات رو یه روزی داشته باشم ؟ بچه ها خیلی حساسن

lili

همینه که میگم بچه نمی خوام...[ابرو]