بنی آدم و اعضا و اینا

گوشه ی خانه پیدایش کردم .بدجوری می نالید . از وقتی خواهرش پادرد گرفته بود پاهایش درد می کرد با سردرد مادرش سرش درد می کرد ، از نامردی مرد همسایه با زنش دلش شکسته بود ، از غصه ی گرسنگی شاگردانش چند روز بود که غذا نخورده بود ، خمار نئشگی پسر همسایه مانده بود،تمام دارایی اش را برای قرض برادرش حراج کرده بود و فریاد می زد بشکنی دست که نمک نداری ، چه خوش بی مهربونی هر دوسر بی ، غم بی نوایان رخم زرد کرد و... بابا یکی بیاد من را ببرد دکتر.

زیر چشمی نگاهش کردم و گفتم: تو یک اسطوره ی کامل هستی .صفحه ی هفتاد کتاب فارسی را آوردم و کنار شعر سعدی چسباندمش در حالی که التماس می کرد اقلاً مرا سر در سازمان ملل بچسبان ، توی دلم به این که چه کسی را آنجا بچسبانم فکر می کردم گفتم : اینجا به توخیلی احتیاج داریم آنجا بروی مازاد می شوی.

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نفس و نقار

سلام تولد امام رضا (ع) به شما مبارك. [لبخند] ما دو دوست نابينا هستيم و از همراهي شما با ما توي وب جديدمون خوشحال ميشيم.

نجمه ربیعی

ممنون از راهنمايي هاتون . منم خونه مامان رو يه روز در ميون مي كنم ولي الآن چون قراره خونمون يه كم دور بشه تا قبل از اينكه بريم خونه جديد تصميم دارم هر روز برم كه وقتي اين موقعيت رو از دست دادم پشيمون نباشم[لبخند]

نجمه ربیعی

من خورش كرفس رو هم از اون غذاهايي مي دونم كه خيلي كم وقت ميگيره! خيلي راحته [چشمک]

خانم ورزش

سلام ما خودمون کم پریشونیم شما هم اینطوری می نویسید دیگه نور علی نور می شه[نگران][چشمک][گل]

حبیب

[اضطراب][دست][دست][اضطراب]

جوجو

سلام..مرسی که اومدید! اره مش قاسم هنوزم تو شرکتمونه و من هنوزم باهاش راطه دارم و دوسش دارم مثل پدرم و هنوزم همین طوره و شاید میتونم بگم کارای خیری که میکنه خیلی بزرگتر از اون موقع هاست!واسه دیگرون از جونش مایه میذاره!

دختری از یک شهر دور

آدما خیلی زود همه چیزو فراموش میکنن... امیدوارم هیچوقت تنها نمونم چون وحشت دارم ازش[دلشکسته]