چه طوری؟

لجن خوار و بامبو

می خواستم اینجا عکس هشت پا بگذارم ولی توی خانه هشت پا نداشتیم از لجن خوارمان عکس گرفتم .چه فرقی دارد .این را هم نمی گذاشتم از فایتر عکس می گرفتم .دلفین، زرافه ،مرغ عشق و...همه پیشگو هستند. ای بابا ما قدر این فالگیرهای مترو را نمی دانستیم که با مرغ عشق فال حافظ می گرفتند .تصورش را بکنید یکی توی مترو با هشت پا فال بگیرد.

من فلسفه ی علاقه به تماشای فوتبال را نمی دانستم ،گفتند : خیلی هیجان انگیز است و یکی از مهم ترین دلایل هیجان انگیز بودنش غیر قابل پیش بینی بودنش است خوب حالا یک هشت پا پیدا شده نتایج را پیش بینی می کند.یعنی فوتبال نصف هیجانش را از دست داده است؟

از هیجان واینا که بگذریم یکی بیاید جواب مینا را بدهد که می گوید مامان (تو که زیست شناسی خواندی) بگو ببینم هشت پا چه طوری می تواند این کارها را بکند؟

/ 33 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ستوده

خوب بچه حق داره از مامانی که زیست شناسی خونده جواب بخواد .منم می خوام بدونم خانم معلم[چشمک]

خانم ورزش

سلام خیلی وقته آپ نمی کنید کجایید؟!![گل]

پسری متولد کوهستان

سلام مژگان جان!!!!!!! خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟ اره راس می گی . این هشت ژاهه خوب همه رو سرکار گذاشته بود. ولی اگه من جای آلمانها بودم اعدامش می کردم .......... قربانت حامد

lili

عکسش کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعادتیان

سلام . عیدتون مبارک . التماس دعا .

سعادتیان

سلام . عیدتون مبارک . التماس دعا .

نجمه ربیعی

سلام خانومی من از غیبت کبری برگشتم . ولی خدایی این مینا خانم هم راست میگه برامون توضیح بدید که چه جوری یه اختاپوس میتونه انقدر دقیق پیش بینی کنه [چشمک]

نجمه ربیعی

تازه برگشتم وقت نشد ولی تو پست بعدی حتما بازی رو که دعوت شدم رو انجام میدم [لبخند]

مریم ( از نوع دختر دایی)

سلام ....ببینم لجن خوار را توی گلدان بامبو گذاشتید . بی شوخی میگم . واقعا می شه حتماجوابمو بده [متفکر]