باران نم نم آمد.

هفته ی پیش بود که مینا گریه کنان از پله ها با لا آمد و من هراسان پرسیدم چی شده؟ همش تقصیر باران بود.چی ؟گفت تو بلند نگفتی باران نم نم آمد .خانم هم بهت شکلات نداد.من درست خواندم خانم" نم نم" را نشنیدبه همه ی کلاس شکلات داد به جز من.استنباط بنده :

الف-باران همکلاسی مینا است.

ب- مینا در خواندن نم نم اشکال داشته و کلا" روخوانی اش برای !n کلمه که با یاد گرفتنn تا حرف باید بلد باشد به خوبی املایش نیست.ولی حاضر نیست قبول کند وفعلا" گناه را به گردن باران می اندازد.

ج-تمام کلاس روخوانی شان بیست بوده وشکلات گرفته اند ومینا نوزده شده وشکلات خوردن آنها را تماشا کردهابرو

اقدامات بنده:

الف-مینا را بغل کرده وبوسیدم.

ب-یادته من تعریف کردم کلاس اول بودم اولین بار که نوزده شدم چقدر گریه کردم ولی حتی شما هم به کار من خندیدید.

ج-از باران ناراحت نباش نمره را خانمتان می دهد ربطی به او ندارد.حالا با هم تمرین می کنیم و دیگه کلمات را یواش نمی خوانی.(بعدا" تمرین کردیم.)

د-از مخفی گاه شکلات و...دوتا شکلات حسابی بهش دادم .

تا پارسال که سر کار می رفتم سپهر ومینا در غیاب من مخفیگاه ها را کشف کرده ومنهدم می نمودند ولی حالا دیگه از این خبرها نیست.

/ 10 نظر / 7 بازدید
نازنین

موفق و شاد باشی منتظر حضور سبزتون هستم

نجمه ربیعی

[عصبانی] چه کار زشتي کرده . همش تقصير معلم بوده يعني چي که به همه کلاس شکلات داده و به اون بچه نداده . خيلي تو ذوقش ميخوره .

نجمه ربیعی

مامان منم بچه بوديم از اين کارا ميکرد . البته ما کلا کم هله هوله ميخورديم . ميگفتن اگه از اين چيزا بخوريد قوي و سالم بزرگ نميشيد !

سعید

سلام وبلاگ قشنگی دارین به ما هم سر بزنید ممنون ا شما

مریم

[قهقهه] عجب معلم چرکنی!!!!!! لابد اون یه دونه شکلاتو نگه داشته ببره موزه!!! مامان ما هم از این مخفیگاه ها داشت، جاهاشونم خیلی با حال بود، طوری که به جز محمد حسین حتی به عقل جن هم نمی رسید!!!

مریم

ببینم خاله، تو مخفیگاه شکلات و ... پیتزا و ساندویچ هم پیدا می شه؟ مخفیگاه آش هم دارید؟

Amirreza Zobeiri

واقعاً جایه تعجب داره که معلم چنین رفتاری بکنه، به همه شکلات بده غیر از یک نفر، فکر می‌کنم یک نفری که نباید شکلات میگرفت خوده معلم بوده.

مریم

من از کجا باید بدونم؟![ابرو][متفکر][نیشخند]

مریم

تسلیم!!!! دست شما درد نکنه. ما آش پرورده ایم[نیشخند]

مریم

می آم. می آم به خدا... الان که آخه همتون سرما خوردین. یه آلبوم موسیقی جدید آروم هم گیر آوردم. ژاپنیه!!! [نیشخند]اونم می آرم.[چشمک]