بابا کتاب super songs داد.

مینا:وای مامان باید این را می خریدید تا من شعرش را حفظ می کردمناراحت

واین آغازی شد برای جستجوی ما

در اولین اقدام در همان کتاب زبان وجلوی اسم کتاب نوشتم  لطفا" محل تهیه ی کتاب را معرفی بفرمایید.(ظاهرا" دیده نشده بودوجوابی نگرفتم.)

به مینا گفتم از خانمتان بپرس کتاب را از کجا بخریم ،خانمشان گفته بودند: از کتاب فروشی ها.

یک هفته  بابا ومن سر کار بودیم از هر کتاب فروشی که می دیدیم سراغ می گرفتیم ابله،یک کتاب فروشی به همسرم گفته بود این کتاب را ...چاپ می کند که ایران را تحریم کرده ودیگر به ایران کتاب نمی فرستند.حالا یکی باید به مینا توضیح می داد یعنی چی و چرا؟

 تا اینکه دیشب بعد از اینکه باز هم اخمهای مینا خانم توی هم رفت که امروز چهار تا از بچه هاکتاب را خریده بودند، من باید این شعر را حفظ می کردم ،ناگهان یاد حرفهای خانم مدیرشان افتادم ما امسال برای زبان با موسسه ی...قراردادبسته ایم،بله رو به همسر گرامی کرده وگفتم :همانا کتاب در موسسه یافت می شود.مژه

  بابای مهربان امروز صبح به من زنگ زدند وخبر مسرت بخش خرید کتاب از موسسه ی ... را به من دادند.تازه cd هم دارد.هورا

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نبوی

در پاسخ به یک نفر نوشته بودید درشت نوشتن دلیل اعتماد به نفس است پس پسر من خیلی اعتماد به نفس دارد که حتی با این که الان کلاس دوم راهنمایی است جوابهای ریاضی اش را هم با خودکار جواب میدهد[ناراحت]

وبلاگ حوریان بهشتی

متاسفانه بعضی از کاربران اینترنت به سایت من و سایر مومنان وارد می شوند، مطالبی که بسی رنج برای آن برده شده است کپی برداری نموده و در سایت خود نمایش می دهند اما حتی نامی کوچک از نویسنده اصلی نمی برند!!! هیهات هیهات از این غافلان که گناهی بزرگ مرتکب می شوند و جهنم را بر خودشان واجب می سازند و من بر آنان متاسفم که خودشان با دست خودشان آخرت خود را ویران می کنند. هیهات منا الذله چه خوب که این افراد توبه کنند و دست از این کار بردارند. خدایا توفیق توبه را به آنها عطا فرما. توضیح: بعضی از این دوستان از روی فراموشی منبع را ذکر نکرده بودند و بعدا منبع را اضافه کردند که در همین جا از آنان تشکر می کنم. ...

جوجو

سلام مامان مهربون..خوبي شما..دست شما و باباي مهربون مينا جون درد نکنه ....اي کاش من جاي مينا بودم يا مثل مينا بودم..خسته شدم از تنهايي و بي کسي.........!!!!به خدا نيومدم که حال شما رو بگيرم و غر بزنم....ولي وقتي پستون رو خوندم يه جورايي به مينا حسوديم شد...بهش بگيد که جوجو گفته قدر مامان بابا رو بدون!

همین نزدیکیا

خوب خدا رو شکر! تو ایران برای هر چیز بی اهمیتی باید یه عالمه وقت صرف کرد. واقعا باعث تاسفه.

مطبخ رویا

وای ....چی میشه گفت جز.........[متفکر][کلافه][سبز]

سعیدروشن

قدم رنجه فرمودید اخیرا خاطره ای نوشته ام لطفا ملاحظه بفرمائید با تشکر

مریم

ای بابا. زبان رو با فیلم و کارتون هم می شه یاد گرفت. بیخود بچه رو اذیت نکنید. به من نگاه کنید که بدون اینکه یک ساعت اضافه تر از مدرسه زبان کار کنم دل گنده دارم می رم بلاد کفر همونجا یاد بگیرم!!! به امید خدا.

مریم

خدا نسل هر چی موسسه ... هست رو برداره از روی زمین. یه ندایی هم به ما می دادید شاید در شهرهای کتاب مختلفی که از آنها بازدید به عمل می آوریم هر هفته یافت می شد. پوز موسسه هم کش می آمد.