انشای شماره چهار سپهر

به یک نقطه در همان نزدیکی می نگرم ،زنبور عسل و گلی زیبا را می بینم.زنبور مانند بچه ای شیر خواره که دارد شیر مادر خود را می نوشد ، شهد گل را می مکد .ناگهان درختی زیبا که خیلی دورتر از جایی که مابودیم ،در پایین کوه قرار داشت ، نظرم را جلب می کند .درخت چنان پیر وتنومند بود و چنان پیچ وتابی داشت که انگار آستانه ای در بدو ورود به کوه وخروج از جنگل است. جلوتر می رویم.دو گاو را می بینیم .آن دو با این که هیکلی بزرگ داشتند ولی با تمام قدرت ،مانند کوهنوردانی بسیار ماهر در راهی بسیار باریک به سوی کوه می رفتند.

ما از تماشای این مناظر سیر نمی شدیم ولی چون باید به جاهای دیگر هم می رفتیم به ناچار از آن مکان زیبا دل کندیم و سوار ماشین شدیموبه راه خود ادامه دادیم.ولی.. ولی  هیچ وقت این مناظر زیبا از ذهنم پاک نخواهد شد.

/ 15 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جوجو

چرا تعجب کردید خانوم معلم؟

نجمه ربیعی

هي ... داشتم پست قبلي رو هم ميخوندم چقدر آرزوهامون با هم ديگه فرق ميکنه . حالا منم بچه دار ميشم و همه آرزوهام عوض ميشه ! مسافرت خوش بگذره !

انی

سلام وای چقدر قشنگ توصیف کردین ما هم هوس کردیم البته اینجا هوای خوبی داره و اردیبهشت دیدن داره

ستوده

خوبه انشاهای جالبی می نویسه .توصیفش هم خوبه[لبخند]

نجمه ربیعی

مثل اينکه مژگان خانم کدبانو خيلي سرش شلوغه . خونه تکوني و خريد آخر ساله ديگه واسه دوستان فرصتي نميمونه [چشمک]

مریم

یادمه معلم کلاس چهارمم توی دفتر انشام نوشته بود: قدرت نگارش شما عالی است! اما پسر تو دهان ما را سرویس فرمودی! دست مریزاد و دمت گرم.[دست]

سید اصغر قدس

سلام هیچ چیز بد یا خوب نیست، قوه ی اندیشه ما بدی و خوبی، سعادت و شقاوت را می آفریند. ان شاالله سال خوبی داشته باشید . موفق باشید