زادگاه مینا 1

هربار که همدان می رفتیم ،سپهر شعر می خواند

 همدان شهر منه  یه تومنم یه تومنه

بعد از محلی که به دنیا آمده بود رد می شدیم و... مینا اعتراض می کرد پس من چی ؟ چرا یک بار به بندر عباس نمی رویم ؟

بالاخره بندرعباس هم رفتیم و زادگاه مینا خانم را نشانش دادیم .چندتا عکس هم گرفتیم که یادش نرود.البته وقتی بندرعباس رسیدیم مینا یک سری حرکات موزون را شروع کرد که بندر عباس شهر منه یه تومنم ،ولی گفتم نه عزیزم بندری ها اینجوری حرف نمی زنند واین چیزها را نمی گویند.بعد گفت پس چی ؟ گفتم مثلا" می گویند : خوش هوندین

/ 7 نظر / 8 بازدید
فروغ

سلام شمارو هم به بازی دعوت میکنم رسمی

جوجو

سلام خانوم معلم......بهستیم شکرووکلاسامون شروع شده ...یه کم وقتم پر تر شده...اول ماه هم هست کارای شرکتم زیاده..میگذره دیگه...! پست زرشک پلو رو همون روز خوندم ولی نشد نظر بدم....! خیلی خوبه که به خواسته های بچه هاتان اینقده اهمیت میدید..خوش به حال مینا خانوم با این مامان خوب و مهربونش![نگران] بازم ممنونم که به یاد من بودید..

نجمه ربیعی

آخي ... ولي من هيچ تعلق خاطري به جايي که به دنيا اومدم ندارم . نمي دونم هميشه آينده برام بيشتر از گذشته اهميت داشته و داره بنابراين خيلي دلم هواي گذشته رو نميکنه !

مطبخ رویا

سلام ..مژگان خانوم .....خیلی خوبه با شهر های مختلف آشنا باشیم .[گل][گل]ممنون

مریم

شعر اهواز چیه!؟ من از بچگی در اهواز بودم!؟ (به سبک سریال هتل که وقتی من کلاس سوم دبستان بودم می ذاشتش و اسم دو شخصیت اولش کامبیز و شراره بود که کامبیز خلاف بود و شراره هم دل همه رو برده بود. این شعر رو هم یکی از مسافرای هتله می خوند.)