سه هفته با سرماخوردگی

مینا خانم که از سه هفته پیش سرفه می زند و داروهایش هم تمام شده ولی هنوز ، هروقت یادمان می رود چند تا سرفه می زند که یادمان باشد.

آقا سپهر هم از پنجشنبه تا یک شنبه مدرسه نرفت و حسابی آمپول نوش جان کرد.البته شنبه رفت ولی پس فرستادنش. خدا را شکر خوب شده .

خودم هم جا نماندم و دو روز با آنتی هیستامین و قرص سرماخوردگی سر می کردم و هنوز هم در عوالم خواب آلودگی و آرزوی یک خواب راحت بسر می برم ولی وقتش را پیدا نمی کنم.امروز دومین جلسه ی مدرسه ی مینا است که باید بروم ، خدا مسئولین مدرسه ی سپهر را خیر بدهد که در مهر ماه فقط یک بار جلسه ی اولیا داشتند.

مواظب باشید سرما نخورید خیلی بدمزه بود.

/ 10 نظر / 6 بازدید
دختری از یک شهر دور

امیدوارم همه دوتا نازنیناتون خوب بشن هم خودتون!!![قلب] راستی شما رو به یه بازی دعوت کردم امیدوارم شرکت کنید!![چشمک] پیشنهادی که دادید به داداش کیامهر عالی بود راست میگین!!! بهترین روش جبرانه[قهقهه] و من شما رو لینک کردم!!!

آنی

سلام بلا به دور خانمی عماد هم یک روز غیبت کرد اما خدا را شکر زود خوب شد مواظب خودتون باشین

خانم ورزش

سلام چقدر زود شروع کردید به سرما خوردن؟!! [گل]

کیامهر

بلا به دور مادر جان یادتان هست ان وقتها که خودتان اولیا بچه ها را احضار می کردید این به آن در

کیامهر

آمدیم با عیال بودید ولی در را باز نکردید بوی والک پلو هم می آمد این هم نشونیش

نسرین بهجتی

زیزم حق با توست دریا را برای دریا و گوش ماهی را برای مادرم دریا می برم هزار برابر از شعر من زیباتر گفتی حتما برای خانواده ام این شعر زیبایت را خواهم خواندد ممنونم که در کنار منی مهربان

نسرین بهجتی

مهربان برای بچه ها بخور مرتب بگذار و یک لیوان آبجوش با یک قاشق سوپخوری عسل و آب دولیمو ترش تازه را مخلوط کن معجزه میکنه دوست شلعر و سر آشپز بین المللی[ماچ]

نجمه ربیعی

تو اين فصل سرماخوردگي زياده ديگه بايد مراقب بود[لبخند]