اسم ها (3)

برای تو که مریمی

آن قدر ذهنم را مشغول کرده ای و دلم برایت تنگ است که نمی توانم به بقیه ی مریم هایی که از اول تا حالا بوده اند فکر کنم حتی مریم دختر دایی که بهترین لحظه های عمرم را با او تجربه کرده ام .

قصه ی تو از یک تیر ماه گرم توی خوابگاه دخترانه چمران اهواز شروع شد . و خاله ی هفده ساله ات که من بودم.اگر بخواهم خصوصیاتت را بنویسم ازعدم تحمل شیر خشک های مختلف شروع می شود و به تحمل انواع آدم های مختلف در آن سر دنیا ختم می شود.

اصلاً نمی دانم چرا اسمت توی آن گردونه افتاد چرخید و چرخید و دوباره بیرون آمد و پرتت کرد آن سر دنیا.حالا برای دیدنت باید به آن ف . ی . س ... بروم و آن جا به زور چند کلمه بنویسم .یک برنج صاف کنم تا یک عکس از تو لود شود .دوباره ظرف هایم را بشوییم تا یک عکس دیگر لود شود ، بعد به کلی چیز فحش بدهم و کامپیوتر را خاموش کنم.

 از این غرغرها بگذریم( نمی دانم این جا را خواهی خواند یا نه ؟ یعنی باید یک پیغام برایت بگذارم که بخوانی.)همان طور که به مادرت گفتم این مسیری بوده که باید می رفتی و خوشحالم که رفتی ، امیدوارم که همیشه موفق باشی.

/ 8 نظر / 7 بازدید
Persian Friends

براي پيشرفت زندگي تان چه معيارهاي موثر است!

شوهرجان

خوبه مسيرش مشخص شد و كلاغه هم به خونش رسيد! آپم

سمانه

گاهی اوقات تحمل آدم ها در آن سر دنیا خیلی راحت تر از این سر دنیا ست شاید بعضی وقتها آرزو می کنیم کاش آن سر دنیا بودیم تا کمی دلمان برای بعضی چیز ها در این سر دنیا تنگ میشد ..... زن عموی عزیز شما چه طور فکر می کنید؟؟

عاطفه

امیدوارم همیشه موفق باشه-

ستوده

فیس بوک هم دنیاییست برای خودش [گل]

شوهرجان

زندگي خوابگاهي و هزار خاطره... متشكرم از حضورتون در وبلاگم. اين بار با يك پست سه منظوره در خدمتتون هستم و منتظر نظرات ارزشمندتون

سلعید مطوری /مهرگان

سلام همراه همیشگی مهرگان مهرگان با مطلب و عکس مربوط به شب شعر غروب شرق در آبادان به روز شد ومنتظر حضور گوهربار شما هستم[گل

فریبا

خاله جون مهربون: حتما اونا بهش خوش میگذره غصه نخور[قلب]