تصویر ذهنی

گفتم :رفتم آمپول مامان را بزنم کارهایتان را بکنید هر وقت حاضر شدید بیایید با هم برویم پیاده روی.

در خانه ی مامان به رفتن تا تره بار سر خیابان و خرید میوه و ... موقع پیاده روی فکر کردم کل مسیر را برنامه ریزی کرده بودم و خریدها را ، یک تصویر کامل ذهنی از همه چیز داشتم.البته به کسی چیزی نگفتم.

مینا با دوچرخه همراه ما شد و در نتیجه پیاده روی دور تا دور پارک صورت گرفت ، تره بار تعطیل شد و مجبور شدم از مغازه خرید کنم.

به همین سادگی تصویر ذهنی ام از گذراندن یک ساعت از وقت اشتباه از آب درآمد.فقط و فقط همین باعث شد به جای لذت بردن از پیاده روی ، احساس کلافگی کنم.

 حیف نبود ؟!

/ 10 نظر / 4 بازدید
ربولي حسن كور

سلام ببخشينا اما به نظر من گذروندن وقت با فرزند هيچ وقت حيف نيست

دیادیا بوریا

سلام برای منم پیش میاد خانم امینی عزیز مخصوصا که براش کلی وقت گذاشته باشم و اونوقت تنها چیزی که فکرشو نکرده بودم کل همه اون نصویر ذهنی رو به هم بریزه... لطف کردید اومدید وبلاگم کاملا متوجه کامنت تون هستم لطف شماست اگه کمی دیر تر اومدید پست امروز نظراش بازه.

صادق

عوضش مینا با دوچرخه اش لذت زیادی برد.. آیا این کافی نیست؟ .. سلام.. با بوی خوش آخرین زن منتظرم.. بیا و باز هم مرا خوشحال تر کن!

عاطفه

واقعن اعصاب آدم خورد میشه تصویر ذهنیش بهم بخوره!

شوهرجان

در لای چرخ کالسکه، در لای عاجِ چرخِ کالسکه، در لای عینِ عاجِ چرخ کالسکه، در لای چرخشِ عینِ عاجِ چرخِ کالسکه، در لای چرخِ چرخشِ این همه بازیِ روزگار... من اومدم بهت سرزدم................تو چرا نمیای؟ بدون تعارف این پستت، پست ویژه ای بود که من پسندیدم. در لای چرخِ چرخشِ این همه بازیِ روزگار... در لای چرخشِ عینِ عاجِ چرخِ کالسکه، در لای عینِ عاجِ چرخ کالسکه، در لای عاجِ چرخِ کالسکه، در لای چرخ کالسکه، منتظرت هستم.

جوجو

سلام خانوم معلم بعضی موقع ها یه کارایی میکنیم و خودمون رو برای هیچ و پوچ همچین در گیر میکنیم که خیلی چیزهارا کنارش حیف میکنیم

صادق

سلام.. منبع! گفته بودی منبع را ذکر کنید لطفا! .. به نظرت منبع اشعار حافظ کجاست؟ .. قلم که بلرزانی هزار منبع مختلف از هزار شاعر مختلف در خیال توست شاعر که می شوی خیال تو یعنی حکومت دوست.. .. سبک نوشتاری من بیشتر شبیه دکتر شریعتی و سید علی صالحی است. تقلید هم می کنم.. گاهی هم نه.. آخرش هم خودم نفهمیدم منبع نوشته های من کجاست؟ تو می دونی؟

شوهرجان

لـعـنـتـے من انتظار "تـــــو " را می کِـــشم تو مــــرا از انتظارت می کـُـــشی ... لعنت بر هر چه فتحــــــــه و ضمــــــــــه وکســــــــــره... آپ كردم و منتظرتم

بي اسم

خب هم فال بود هم تماشا اون بسته بود اما به هر حال دور زديد ديگه