اگه راست می گی الان دخترت کجاست؟

دخترش را صدا کردیم و رو به ایشان کرد وگفت :دخترم اینجا همه با تو لج اند مدادرنگی بیاوری می گویند رژلب آورده.بعد رفت توی راهرو وشروع کرد به زبان ترکی به ما فحش دادن و گفت :الان معلوم نیست دختر خودش داره چه گندی می زنه ؟مگه می شه از صبح تا ساعت دو اینجا باشه از حال دخترش هم خبر دار بشه؟

با خودم فکر کردم راستی توی مهد مینا را به موقع دستشویی می برندکه گند نزند؟

بعد به دخترش نصیحت کرد با آن دوستش که لوازم آرایشش را لو داده دیگر نگردد.و برگشت به من گفت حالا اگه راست می گی خودت دخترت کجاست؟اصلا" می دانی ؟

من گفتم :بله می دانم .

این که ما شما را از وضع دخترتان با خبر می کنیم بنا به وظیفه ما ست که بچه های شما اینجا امانتند (وبه روح مسئولین آموزش وپرورش صلواتی فرستادم که مشاور را از هنرستان های کاردانش گرفته بودند وبه دبیرستانها داده بودند ومی گفتند به شما تعلق نمی گیرد.البته این صلواتها روزانه تکرار می شد و امسال هم فقط دو روز در هفته مشاور به مدرسه می رود.)حالا هر چه دلتان می خواهد داد بزنید ولی دختر شما مشکل دارد وباید به مشاور مراجعه کنید.واگر باز هم کاری خلاف مقررات مدرسه انجام دهد به مادرش خبر می دهیم.وخلاصه با کلی داد وبیداد و حرفهای دیگر مدرسه را ترک کرد.

(همسر بنده مجبور شد وسط هفته خانواده را سینما ببرد تا یک کم هوای مغز بنده عوض شود.)

چند هفته بعد که به قول بچه ها دختر خانم مدرسه را پیچاند و به جای آن به گردش و... رفته بود .ما طبق معمول به خانه ی غایبین زنگ زدیم و مادر ایشان با دستپاچگی(چه عجب!) به همکارم گفتند:  بیمار است وبعد از دوبار پیچاندن، پدرش متوجه شدو بالاخره قبول کرد که یک جای کار ایراد دارد.

همکارم  طبق برخورد اول سال موقع ثبت نام ومن هم طبق برخورد بعدی ایشان  از حضور مجددش دلخور شده و داشتیم اعصابمان را آرام  کرده و آماده ی صحبت های گهربار جدید می شدیم که دیدیم حتی توی اتاق هم نیامدند و با شرمساری همکارم را صدا زده وگفتند من که رویم نمی شود شما از خانم امینی عذر خواهی کنید.آمدم بگویم اشتباه کردم.کاش به حرف شما گوش می دادم و اینقدر به دخترم اعتماد بی جا نمی کردم و بیشتر مواظبش بودم.

من توی راهرو رفتم وگفتم آقای ... حالا هم دیر  نشده بیایید پیش مشاور بروید حتما" خودش هم پشیمان می شود وحالا هی ما اصرار ایشان انکار که اصلا" دیگه لازم نیست مدرسه بیاید.

چند بار هم به منزلشان زنگ زدیم ولی دیگر حتی اجازه نداشت از خانه بیرون بیاید.

 

/ 6 نظر / 5 بازدید
برایت میمانم

مژگان جونم سلااااااااااااااام..........[ماچ] قربونت برم چطوری .....؟ مرسی بهم سر زدی .....اما بابا جون من بزار حد اقل یک هفته بشه بعد آپ کنم .............[چشمک] نمیشه که ....من از کجا هر دفعه مطلب بیارم .. بابا دارم کم میارم ...........[نیشخند]

برایت میمانم

واه واه ....چه پدر مادرایی پیدا میشن بخداااااااااا............[ابله] در مورد پستت رو میگم .............والله ...زمان ما که حتما باید از خونه چک میشدیم ..چه برسه به مدرسه .... چقدر سخت میگرفتند ............[بغل]

مطبخ رویا

وای خدای من ...بیچاره بچه ها ..حالا از آنور بام افتاده بودند .[گل]

خانم ورزش

سلام همیشه همین طوره یا از این طرف می افتند یا از اون طرف با یه موضوع تو همین تیپ به روزم ومنتظر نظر شما بزرگان[گل]

منصوره

سلام عزیزم خسته نباشی مشابه این موارد را منهم در دبیرستان داشتم و متاسفانه کوتاهی خانواده ها در این زمینه به مشکلات بیشتر دامن میزد [ناراحت]