خاله زنک بازی

سر طاس بخت راست

اکرم خانم را می شناسی ؟

بله !

با آن پای چلاقش چه طور خودش را به شوهرش انداخت!

آخه سرش طاسه و بختش راسته!

یعنی شوهرش قبل از ازدواج هیچ کدام را نمی دانست؟

نه.

پس چه طور اعتراض نکرد؟!

اعتراض که نکرد هیچی ،کلی هم منت کشید که سنش بیشتر از خانم است و خانم چه خواستگاران جوان و رعنایی را رد کرده تا با او ازدواج کرده.

دوستم می گفت که مادر بزرگش می گفته :یک چوپانی نصف گله اش را می فروشد تا با خانمی ازدواج کند .یک روز سر زده به خانه می رود، می بیند خانم در حمام است و مو یی که تا حالا آن قدر قربان صدقه اش می رفته کلاه گیس بوده.خانم کلی هول می کند که رازش برملا شده و درفکر چاره بوده که چوپان جلو می رود و با کلی ذوق می گوید :

حالا تو کچلی و این قدر خوشگلی اگر مو داشتی چی بودی ؟

 

 

/ 3 نظر / 9 بازدید
نیل پر

ما اگه شانس داشتیم کارخونه آدامس داشتیم. بابا ملت شانس دارن. خدایا ناشکری نمی کنما!

جرم شناس الناز

والا بخدا...باور کنین خانوم امینی اصلن بعضی ها شانس دارن...حالا کلی موقعیت خوب هم داشته باش مصلن دیگه ساده ترین حالت ممکنش که واسم اتفاق افتاد این بود یه خانومی واسه پسرش حرفی به مادر ما زده بود...بعد ما تو فروشگاهی به طور غیر مترقبه ایی خانوم رو با شازده ملاقات کردیم مامان گفتن ببین تو فاکتور فلان کالا رو چه قیمت زده ما عینکمون رو از کیف درآوردیم و همون موقع مادر شازده با یه لعنت معمایی فرمودند دخترتون همیشه عینک می زنننننننن؟ یعنی اینقدر چشماشون ضعیفه؟؟ بعد هم فرمودند که تو نمی دونم چی چی رده بندی جهانی ضعف بینایی یه جور معلولیت شناخته شده..[خنثی] راستی برنده شدین هاااا[قلب]