بعد از جلسه ی اولیا

یادم می آید خوابگاه ما که یک سالن غذاخوری نزدیک ترمینال مینی بوس ها بود .وخیلی سریع با دیوارهای پیش ساخته ی گچی تبدیل به اتاق های خوابگاه شده بود.اتاق های وسط پنجره داشتند اما به اتاق بغلی ،یعنی منبع نور فقط لامپ مهتابی (که من از نورش متنفر بودم)خود اتاق و دو اتاق مجاور بود.چهار نفر داخل اتاق اختیار مهتابی خودشان را داشتند ولی دوتا اتاق مجاور را نه.در هم به یک راهرو دراز وتاریک باز می شد ولی برای رسیدن هوا در همیشه باز بود.سعادتمند کسی بود که اتاقش در طبقه ی بالا یا مجاور دیوار کوچه بود.واز همه بدتر اتاق های زیر زمین بودند.علت وجود این خوابگاه هم بروز پاره ای مسائل برای دانشجویان خارج از خوابگاه ها بود .چون قبلا"فقط یک سال خوابگاه می دادند.یک سری خوابگاه در حال ساخت نزدیک دانشگاه بود که ما از شروع تحصیلاتمان کارگران مشغول به کار را دیدیم آخرش هم پایانش را ندیدیم.فکر کنم چندین سال بعد ساخته شد ولی مشکل آب داشت.اصلا" برای چی این حرفها را زدم؟فقط به خاطر جمله ی ناب مسئول امور دانشجویی که گفته بودند :"اگر اینها (دانشجویان رشته های دبیری)از حالا خوابگاه خوب داشته باشند .پس فردا نمی روند مناطق محروم تدریس کنند."

حالا چه ربطی به پست قبل (باز هم جلسه )داشت.خودتان بخوانید وببینید اصلا" ربط داشت یا نه.

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

1. happy yalda[نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] 2. به ما وقتی توی غذای سلف موش مرده و سوسک و... پیدا می شد یا وقتی اعتراض کردیم به این که چرا اتاق فکسنی ما از 6 نفر به هشت نفر افزایش جمعیت داده می گفتن: "همانا هی خواستید شریف قبول شوید..." حالا من موندم کسی که مثلا زیست شناسی یا ادبیات می خوند چطوری شریف قبول باید می شد که مشکلش حل بشه؟!!![متفکر] 3. حالا خوب شد توی اون دخمه زنده موندید که بعداً بتونید به شدت حال مناطق محروم را برده، از آنجا یک فقره بوقلمون بی زبان بار زده، آورده، بزرگ کرده و خانوادگی یک جشن شکر گذاری تابستانی را با سر بریدن دوستمان توسط بابابزرگ راه بیندازید!!!! 4. اصلاً ملتی که مربوط به امور دانشجویی هستند، اکثراً باید یک آزمون ورودی آنتی منطق و ضد عقل بدهند. رئیسشونم که می شه رئیس دیوونه ها!!!!

مریم

پ.ن: دی وی دی سریال روزگار شاهزاده رسید[مغرور][نیشخند]

مریم

ای بابا اصلاً اگه منصف باشیم که کل ایران منطقه محرومه!!![اوه][افسوس]

Amirreza Zobeiri

در جواب سوال شما باید بگم مقبره هایدی دارن میسازن ولی‌ هنوز تموم نشده[نیشخند]

افسانه

ممنون عزیزم که وبم و جشن یلدام تشریف آوردین/شاد باشی[گل]

سپیده

ببین این روزها یه ذره سرم شلوغ و وقتم کمه اما قول میدم در اولین فرصت همه نوشته هات رو بخونم خداییش خوب می نویسی و آدم اصلن از خوندنشون خسته نمیشه...یه جورایی خوشم اومدم و..! شاد باشی دوست

مریم

من هر جای دنیا که برم، اصالت و محرومیت! خودمو حفظ می کنم!!!فعلاً که هستیم خدمتتون![فرشته][راک]

مریم

خاله جان امروز پست نزدی، پست خونمان آمده پایین!!! به خماری دچار شدیم، رفتیم وبلاگ ویزای قافمان را تاسیس فرمودیم. البته فعلاً خالیه!!!

مریم

اینم آدرس: http://ghafvisa.blogfa.com [نیشخند]

مریم

try again please اینم آدرس: http://ghafvisa.blogfa.com[نیشخند]